За компанијата

Laffin Furniture е основана во 2003 година во градот Лонџианг, градот Фошан, кој е еден од најголемите центри за производство на мебел, имаме широк асортиман на современ и модерен мебел со висок дизајн и квалитет.

Ако барате одлични дизајнерски столици, маси и прекрасен мебел за вашиот дом или трговија, тогаш сте дошле на вистинското место.Нудиме мебел за домови до канцеларии, ресторани или други комерцијални простори, хотели или одморалишта или нешто измеѓу.Ние, исто така, произведуваме мебел за трговци на градежници и големи продавници за сам на себе.

Претплатете се на нашиот билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03