Rreth Kompanisë

Laffin Furniture u themelua në vitin 2003 në qytetin Longjiang, qyteti Foshan, i cili është një nga qendrat më të mëdha të prodhimit të mobiljeve, ne kemi një gamë të gjerë mobiljesh bashkëkohore dhe moderne me dizajn dhe cilësi të lartë.

Nëse jeni në kërkim të karrigeve, tavolinave dhe mobiljeve të bukura për shtëpinë apo tregtinë tuaj, atëherë keni ardhur në vendin e duhur.Ne ofrojmë mobilje për shtëpi në zyra, restorante apo hapësira të tjera tregtare, hotele apo resorte apo çdo gjë tjetër në mes.Ne gjithashtu prodhojmë mobilje për tregtarët e ndërtuesve dhe dyqane të mëdha DIY.

Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03